Clea – kotka znaleziona na polu (happy end)

Kotkę znalazła nasza wolontariuszka, pod krzakiem na polu w Izbicy. Kicia była wyraźnie chora, nie uciekała przed psami, choć widać było, że bardzo się boi. Zabrana do domu nie jadła i nie piła. U pani weterynarz okazało się, że ma mocno zaawansowane ropomacicze, ropa dosłownie się z niej wylewała. Konieczna była natychmiastowa operacja. Przy okazji okazało się, że kotka miała w brzuchu także śrut – ta rana była już stara, ale widać jak to zwierzątko wiele musiało wycierpieć.

Obecnie Clea po operacji dochodzi do siebie, czuje się coraz lepiej. Jest kotką przymilną, oswojoną. Gdy wyzdrowieje będzie do adopcji. Obecnie prosimy jeszcze o wsparcie na jej leczenie:

Nr. konta: 10 2030 0045 1110 0000 0255 8300

FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczynska 16 lok 39
03-772 Warszawa

Z dopiskiem: Krasnystaw

————————————————–

Historia Clei zakończyła się happy endem – dzięki operacji i kroplówkom kotka została uratowana. Kilka dni po odebraniu jej od weterynarza udało się też ustalić jej właścicieli – okazało się, że nazywa się Zuzia i  ma więcej lat niż podejrzewałyśmy z panią weterynarz. Zuzia jest dość leciwa, ma 11 lat. Wróciła już do domu i czuje się dobrze 🙂

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *